Kategorie

Producenci

Informacja

Dane do przelewu:
PHU TOM-PARTS
Tomasz Lemke
ul. Reja 13
83-130 Pelplin

MILLENIUM BANK
46 1160 2202 0000 0002 5008 8189

W tytule przelewu proszę wpisać numer transakcji (nazwę użytkownika) . Proszę zachować wszystkie znaki interpunkcyjne, jeśli takie w nicku występują.

Przesyłkę nadamy w ciągu 24 godzin, ale PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY na naszym koncie. Przypominam, że pracujemy od poniedziałku do piątku, więc w weekendy zamówień nie realizujemy.

Wpłata na naszym koncie powinna znaleźć się najpóźniej po 7 dniach od złożenia zamówienia. W przypadku braku przelewu, wyślemy do Państwa przypomnienie o transakcji. Jeśli kontakt nie zostanie nawiązany lub nie zaksięgujemy wpłaty na naszym koncie, zamówienie zostanie anulowane.

W przypadku dokonania wpłaty i nieotrzymania przesyłki, proszę przesłać na maila skan dowodu wpłaty. Sprawdzimy Państwa wpłatę i skontaktujemy się w razie wątpliwości.Przesyłki za pobraniem:

Informację o wyborze opcji za pobraniem proszę podać w FORMULARZU ZAMÓWIENIA. Poinformowanie nas w innej formie, może wydłużyć czas realizacji zamówienia.

Jeśli formularz zamówienia z wybraną opcją za pobraniem zostanie przekazany nam  do godziny 14:00, przesyłkę nadamy tego samego dnia. Zamówienia przesłane później będą realizowane w następnym dniu roboczym.

Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji aktualności zamówień za pobraniem.